poniedziałek, 4 maja 2015

Kacper

Kacperek urodził się 26 maja 2014 roku. Zbliżają się Jego pierwsze urodzinki, które przecież zazwyczaj są najważniejsze: impreza, prezenty itd. Jednak Kacperek i Jego rodzina nie mają powodów do radości. 29 lipca 2014 roku, jak Kacperek był jeszcze maleńki, zdiagnozowano u Niego siatkówczaka (nowotwór złośliwy oka). Guz zajmował już prawie połowę gałki ocznej. Podano Mu pierwszą dawkę chemioterapii, potem następne. Niestety pojawił się nawrót. Pojawiła się nadzieja na powrót do zdrowia w osobie dr Abramsona z Nowego Jorku.

W chwili obecnej Kacperek jest w Stanach Zjednoczonych i jest po drugiej dawce leku. Powinien otrzymać jeszcze trzecią dawkę, ale niestety brakuje pieniędzy. Koszt jednej dawki to około 142 000 złotych a czas na wpłatę tych pieniędzy jest do 10 maja. To bardzo krótki termin. Zróbmy co się da, wpłaćmy chociaż 2 czy 5 złotych, udostępniajmy informacje o Kacperku, każda pomoc się przyda. 

Link do strony Kacperka na FB jest tu
Link do zrzutki tu
A poniżej kilka zdjęć tego dzielnego małego chłopca.
Można też wziąć udział w konkursie Szybka dyszka dla Kacperka. Pomagamy a przy okazji możemy coś wygrać.


Bardzo Was proszę o pomoc dla Kacperka i pamiętajcie, że dobro powraca.

3 komentarze:

 1. Pięknie, że poruszasz tą sprawę na blogu! Trzeba pomagać!
  Zapraszam do siebie: fochzprzytupem.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie mamy tyle pieniędzy, żeby pomóc każdemu potrzebującemu dziecku, więc staram się pomóc w inny sposób

   Usuń
 2. Kiedy w końcu będą w Polsce leczyć dzieci z siatkówczakiem, a nie skazywać rodziców na szukanie pomocy za granicą i pieniędzy na leczenie własnego dziecko ;(. To smutne i dołujące co się w tym kraju dzieje.

  OdpowiedzUsuń